Par mums

Uzņēmums

Būvfirma SIA ARS būve ir licencēts, konkurētspējīgs celtniecības uzņēmums ar visaugstākā līmeņa darba kvalitātes un uzticama, precīza sadarbības partnera reputāciju.

Pēc vairāku gadu darba Latvijas tirgū, firma ARS Būve ir attīstījusies, izvēloties un nostiprinot to, kas bijis mūsu spējām perspektīvs, un atsakoties no tā, kas neļautu koncentrēties un attīstīt firmas galvenos darbības virzienus.

Firmas SIA ARS Būve ikdiena ir darbs vienā specializētā nozarē – pāļu pamatu izbūvē. Pastāvīgi un plānveidīgi veltām uzmanību uzņēmuma darbinieku apmācīšanai un kvalifikācijas celšanai. Personāla apmācība jaunu tehnoloģiju un progresīvu materiālu izmantošanā sākas struktūrvienībās un tālāk turpinās kursos un dažādās mācību iestādēs.

Pieredze, stils un kvalifikācija

Uzklausīt un tikt uzklausītiem no mūsu pasūtītāju puses. Paplašināt darbības spektru un kļūt par konkurētspējīgu uzņēmumu Latvijā.

Mūsu būvfirmas moto ir: „Ar katru no mūsu potenciālajiem klientiem atrast kopēju valodu, meklējot vispiemērotāko risinājumu jebkurā jautājumā!”

SIA ARS būve pieredze būvniecībā ļauj piedāvāt esošajiem un potenciālajiem klientiem kvalitatīvi veiktus pasūtījumus, vienlaicīgi sniedzot tiem gandarījumu un vēlmi sadarboties ar mūsu būvfirmu arī turpmāk. Uzņēmuma nākotnes vīzija ir vienmēr būt vajadzīgajā laikā, vietā un jomā, precīzi un lietišķi risinot jebkurus jautājumus, kas saistīti ar mūsu darba specifiku. Šajā dinamiskajā laikā mūsu stratēģija ir – būt vienmēr gataviem pārmaiņām, domāt par to, ko darīsim pēc diviem, pieciem un desmit gadiem.

Imidža saglabāšana un savas kvalifikācijas izvērtēšana, tuvākās nākotnes plānu izstrādāšana, darbinieku izglītošana atbilstoši Eiropas Savienības prasībām, kvalitāte un darba drošība ikvienā veicamajā darbā, pozitīvas atgriezeniskās saites saglabāšana ar pasūtītājiem – tas ir mūsu būvfirmas darba stils.

Sadarbības partneri