Mūsu projekti

"Daudzstāvu Daudzīvokļu namu apbūve", Slokas ielā 130, Rīga, Ēkas A un B

Sagataves darbi objektā tika uzsākti 2014.g oktobra vidū. Projekta otrā daļa paredz divu ēku būvniecību (Ēka A un B), zem katras ēkas tika uzprojektēti pāļu pamati (kopā vairāk nekā 900 gab.), kas tika izbūvēti ar Bauer BG24 iekārtu.

 • Ēka A – vietas pāļi (bez grunts izņemšanas tehnoloģija) ar FDP instrumentu: Ø360mm, garums līdz 5,0m;
 • Ēka B – vietas pāļi (bez grunts izņemšanas tehnoloģija) ar FDP instrumentu: Ø360mm, garums līdz 5,5m;
 • Vispirms tika veikti testa pāļu pārbaudes:
 • Ēka A – 5 gab.;
 • Ēka B – 3 gab.

"SC "Zasulauks" biokurināmā katla ar siltuma jaudu 20WM uzstādīšana", Kandavas iela 16, Rīga

Pāļu atbalstsienas, ēkas pamata pāļu un dūmvada pāļu izbūve pēc “SC “Zasulauks” biokurināmā katla ar siltuma jaudu 20WM uzstādīšana” projekta.

Darbi tika veikti ar Bauer BG25H ierīci, urbpāļi tika izpildīti ar dubultā rotora tehnoloģiju ar grunts izņemšanu (VDW) un sadalīti uz trīs etapiem:

1. Pamata pāļu izbūve un pāļu noskaldīšana;

2. Pāļu atbalstsienas izbūve;

3. Dūmvada pāļu izbūve.

Darbu apjoms:

 • 174 gab. – pamata pāļu VDW tipa urbpāļi ø420, L= no 10 līdz 12m;
 • 188 gab. – atbalstsienas urbpāļi, ø420mm, L= līdz 14,20m;
 • 12 gab. – dūmvada urbpāļi ø420, L= 13,2m;

"Daudzstāvu daudzdzīvokļu ēku komplekss", E. Birznieka-Upīša ielā 13, Rīga

Projektējamās apbūves gruntsgabals atrodas kvartālā starp E. Birznieka-Upīša, Dzirnavu, A. Čaka, Avotu un Lāčplēša ielu. Kvartāla raksturīgākā telpiskā struktūra ir «Upīša pasāža», kas sākas no A. Čaka ielas un pieslēdzas E. Birznieka-Upīša ielai caur projektējamo gruntsgabalu.

Jaunbūvē E. Birznieka-Upīša ielā 13, Rīga, 81 apartamenti būs izvietoti sešos stāvos, no kuriem pieci būs līdzīgi, bet jumta stāvs plānots ar plašām terasēm, pazemes stāvā būs piekļuve autostāvvietai uz 48 automašīnām.

SIA „ARS būve” veica pāļu izbūves darbus:

 • 254 gab. – CFA tipa urbpāļi ø550, L=15m;
 • 553 gab. – Atbalstsienas urbpāļi ø420mm, L= no 12,0 līdz 12,5m;

„Tirdzniecības, biroju un dzīvojamās ēkas jaunbūve”, Elizabetes ielā 39, Rīga

Klusā centra visskaistākajā vietā UNESCO Kultūras fondā iekļauto jūgendstila pērļu ieskauta slejas TAL RESIDENCE ēka – topošais XXI gadsimta arhitektūras piemineklis.

TAL RESIDENCE atrodas labiekārtotā teritorijā ar 1149 m² lielu platību. Astoņstāvu ēkā ir 34 apartamenti. Īpašā dizaina hallēs ir paredzēta vieta durvju sargam un viesu uzņemšanai.

SIA „ARS būve” veica pāļu izbūves darbus:

 • 65 gab. – Kelly Casing tipa urbpāļi ø620, L=25m;
 • 485 gab. – Atbalstsienas urbpāļi ø420мм, L = no 12,5 līdz 15,5m;

"O.Kalpaka Rīgas Tautas Daiļamatu Pamatskolas Sporta Kompleksa Jaunbūve", Skrindu ielā 1, Rīga

Urbpāļu izbūve Skrindu ielā 1, Rīgā „O.Kalpaka Rīgas Tautas Daiļamatu Pamatskolas” teritorijā tika uzsākta 2012.g. novembra sākumā ar pāļu testa veikšanu. Pāļu slogošanai izmantota bloku sistēma. Pēc mēneša tika uzsākti pāļu lauka izbūves darbi ar Bauer BG24 ar FDP instrumentu.

Darbi tika veikti ziemas periodā. Minimālā gaisa temperatūra, pie kuras iespējams veikt pāļu urbšanas un betonēšanas darbus,  -5oC.

"Daudzstāvu Daudzīvokļu namu apbūve", Slokas ielā 130, Rīga, Ēkas C un D

Sagataves darbi objektā tika uzsākti 2012.g oktobra sākumā. Projekts paredz divu ēku būvniecību, zem katras ēkas tika projektēti pāļu pamati (kopā vairāk nekā 750 gab.), bet ar dažādām tehnoloģijām:

 • Ēka C – urbpāļi bez grunts izņemšanas ar FDP instrumentu: Ø360mm, garums 5m. Bauer BG24;
 • Ēka D – urbpāļi ar grunts izņemšanas tehnoloģiju ar dubulto rotoru: Ø420mm, garums 9m. Bauer BG25H.

Vispirms tika veiktas pāļu testa pārbaudes –  divi pāļi uz katru ēku. Pēc pārbaudēm tika uzsākta pāļu lauka izbūve, strādājot ar divām iekārtām vienlaicīgi. Pāļu darbi pabeigti termiņā.

Daugavpils autotransporta mezgls, Jaunbūvējamā iela

SIA „CEĻUPROJEKTS” projekta ietvaros ir paredzēta atbalstsienas izbūve ar atsevišķiem pāļiem starp Vidzemes, Piekrastes, A.Pumpura un Višķu ielām. Pēc projekta ir paredzēts izbūvēt 67 pāļus dziļumā no 4,4 m līdz 13 m ar Kelly Casing tehnoloģiju (stienis un apvalkcaurules).

"Tirdzniecības un sadzīves pakalpojumu centrs” starp Rīdzenes, Vaļņu un 13. janvāra ielām

Pāļu atbalstsienas un pāļu pamatu izbūve Vecrīgas klusajā zonā starp Rīdzenes, Vaļņu un 13. janvāra ielām. Pēc projekta ir paredzēts izbūvēt 332 pāļus atbalstsienā ar VDW tehnoloģiju un 51 pāli pamatam ar Kelly Casing tehnoloģiju (apvalkcaurules).